T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KAĞITHANE - Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

Haberler

Mrt

Ock

Kas

Ekm

Ağu

Tem

Tem

15.Uluslarası İstanbul Mutfak Günleri, Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) ve Dünya Aşçılar Birliği (WACS) işbirliği ile düzenlenen festival 2-5 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Tem

Haz

Bir yıl boyunca verilen emeklerin sergilendiği , yıl sonu sergimiz yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Ock

İŞ ve MESLEK OKULU projesi: Yaşadığımız coğrafya içerisinde, çağın gerekliliğini de dikkatte alarak, işverenlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Kağıthane İlçesinde yaşayan insanlarımız öncelikli olmak üzere İstanbul genelinde ikamet eden ve herhangi bir mesleği olmayan vatandaşlarımız için hazırlanmış bir projedir. Bu doğrultuda İŞKUR ile yapılan saha çalışmaları sonucunda belirlenen beş meslek dalında vatandaşlarımızı nitelikli elaman statüsüne ulaştırmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu proje ile beraber aşağıda belirtilen meslek eğitimlerinin yanı sıra;  İş Güvenliği ve Sağlığı, hijyen, diksiyon, bilgisayar kullanımı, iş ve sosyal hayatta iletişim gibi eğitimlerde verilecektir

Bu meslekler kolları:

1.      Aşçı Yardımcısı

2.      Hasta Kayıt Kabul İşleri

3.       Hasta ve Yaşlı Refakatçisi

4.      Temel Sekreterlik Hizmetleri

 

5.      Rezervasyon Elemanı

Ağu

Halk Eğitimi Merkezimizce İŞKUR ve Sofra Grup işbirliğince Aşçılık kurs kayıtlarımız başladı.

Ağu

Haz

Bin Minik El Bir Bayrak Projemiz sonuçlandı. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Bakanlarımız tarafından büyük ilgi gördü.

May

Kendi  işini kurmak isteyen girişimciler! İşte size fırsat. KOSGEP Uygulamalı Girişimcilik Kursu  Kağıthane Halk Eğitimi Merkezi´nde sizleri bekliyor. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Ekm

KAĞITHANE HALK EĞİTİMİ MERKEZİMİZDE 28/10/2016 TARİHİNDE SAAT 11:00 De OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILACAKTIR. ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 31/10/2016 TARİHİNDE AYNI SAATTE YAPILACAKTIR. TÜM  KURSİYERLERİMİZİN KATILMASINI RİCA EDERİM…
Okul Aile Birliği Yönetimi